هفتمین جشنواره انتخاب پژوهشگران برتر کشور

هفتمین جشنواره انتخاب پژوهشگران برتر کشور

 سخنرانی علمی: هفتمین جشنواره انتخاب پژوهشگران برتر کشور (بیست تندیس برای بیست پژوهشگر برتر کشور)

 

The 7 festival and conference of the country’s top researchers (twenty statues for the top twenty researchers)

هفتمین جشنواره انتخاب پژوهشگران برتر کشور (بیست تندیس برای بیست پژوهشگر برتر کشور)
روز شنبه، 25 آذر، 1402 توسط موسسه قانون یار و انتشارات قانون یار و بنیاد علمی قانون یار در شهر تهران استان تهران برگزار می شود.

برگزار کننده: موسسه قانون یار, انتشارات قانون یار, بنیاد علمی قانون یار

هفتمین جشنواره و همایش پژوهشگران برتر کشور (بیست تندیس برای بیست پژوهشگر برتر) روز شنبه، ۲۵ آذر، ۱۴۰۲ توسط موسسه قانون یار و بنیاد علمی قانون یار در شهر تهران استان تهران (به صورت حضوری و غیرحضوری) برگزار می شود.
شرکت در این فراخوان رایگان است….. موسسه قانون یار در هفته پژوهش سال ۱۴۰۲در تاریخ ۲۵ آذرماه طی فراخوانی هفتمین جشنواره و همایش پژوهشگران برتر کشور (بیست تندیس برای بیست پژوهشگر برتر) را بر اساس آیین نامه انتخاب پژوهشگر برتر گزینش و بیست تندیس و حکم طلایی به این پژوهشگران عزیز تقدیم می نماید.
هر ساله این فراخوان از شهریور ماه آغاز و اعلام می گردد و تا تاریخ ۲۲ آذر ماه همان سال پذیرای بررسی رزومه علمی پژوهشگران، اساتید، فرهیختگان و دانشجویان عزیز می باشد.
باید توجه داشت شرکت در این فراخوان رایگان می باشد، بدین صورت که متقاضی شرکت در این رویداد علمی بزرگ، رزومه علمی خود را به همراه شماره تماس به آدرس ایمیل olomensani@yahoo.com یا ghanonyar.tehran@yahoo.com ارسال می دارد و پس از ارزیابی رزومه بیست پژوهشگر برتر که بیشترین و بارزترین فعالیت علمی و پژوهشی را در کارنامه خود دارند، پژوهشگران برتر مشخص و اعلام می گردند و تندیس + حکم طلایی پژوهشگر برتر به صورت حضوری یا غیر حضوری تقدیم این عزیزان می گردد.
ارسال فایل رزومه از طریق واتس آپ، ایتا، بله، آی گپ یا تلگرام به هرکدام از شماره های ۰۹۱۰۰۶۳۶۰۰۲ و ۰۹۱۸۸۳۶۸۱۱۳
امکان پذیر است.
همانگونه که ذکر شد و تاکید می گردد شرکت در این فراخوان کاملا رایگان می باشد و به هیچ وجه نیازمند پرداخت هیچگونه هزینه ای نخواهید بود.
هیچ تندیسی با هیچ مبلغی قابل خریداری نیست (خواهشا در این خصوص تقاضا نفرمایید و برای خود و دیگران ارزش و احترام قایل شوید) از جمله فاکتورهای امتیاز آور برای انتخاب به عنوان پژوهشگر برتر می توان به موارد زیر اشاره داشت:
۱. سوابق آموزشی، پژوهشی و فناوری (تالیف و تدوین کتاب،ویراستاری و ترجمه کتاب، مقالات علمی، اختراع ثبت شده، طرح پژوهشی و …..)
۲. تدریس در دانشگاه ها و موسسات آموزشی معتبر کشور
۳. داشتن معرفی نامه از طرف اساتید با درجه علمی بالا (خطاب به موسسه قانون یار و تایید سوابق علمی و پژوهشی برجسته پژوهشگر)
۴. داشتن سمت های پژوهشی در سازمان ها و موسسات، نشریات علمی، نشست ها و روادید علمی و …..
۵. کسب رتبه در جشنواره های علمی معتبر
۶. هفت تندیس متعلق به پژوهشگران با داشتن مدرک کارشناسی و دانشجویان این مقطع می باشد
۷. هفت تندیس متعلق به پژوهشگران با داشتن مدرک کارشناسی ارشد و دانشجویان این مقطع می باشد ۸. شش تندیس متعلق به پژوهشگران با داشتن مدرک دکترا و بالاتر و دانشجویان این مقطع می باشد.
لازم به ذکر است تمامی دانشجویان و فارغ التحصیلان تمامی رشته های دانشگاهی می توانند در این فراخوان شرکت کنند و هیچ محدودیتی در این راستا وجود ندارد.
در صورت هرگونه سوال در این رابطه با دبیرخانه مرکزی تماس بگیرید ۰۲۱۶۶۹۷۹۵۱۹ و ۰۲۱۶۶۹۷۹۵۲۶ و ۰۲۱۴۴۴۴۱۷۸۴ و ۰۲۱۴۴۴۴۱۷۶۴
شماره تماس مدیر اجرایی و مسئول بررسی اولیه مدارک متقاضیان ۰۹۱۹۶۷۴۸۶۲۵ خانم دکتر جعفری
معرفی سخنرانان: دکتر بهنام اسدی دبیر اجرایی: دکتر شهلا رضایی سرداوران اصلی: دکتر سعید خردمندی – دکتر میرحیدر میرنقی زاده – دکتر عباس ایوانی – دکتر حفیظ الله مبلغ – دکتر محمد اسحق رحیمی – دکتر امان الله شفایی – دکتر ذاکر حسین رضایی – خانم دکتر صالحه شریفی- دکتر علی علیزاده

زمان و مکان

تاریخ برگزاری: 25 آذر 1402 تا 25 آذر 1402
ساعت برگزاری: 14 تا 18
استان: تهران
شهر: تهران
محل برگزاری: میدان انقلاب خیابان اردیبهشت موسسه قانون یار

اطلاعات تماس

آدرس: میدان انقلاب خیابان اردیبهشت موسسه قانون یار

ایمیل: ghanonyar.teharn@yahoo.com

تلفن: 02166979519

فکس: 02166979526