چگونه در گوگل تبلیغات رایگان داشته باشیم

چگونه در گوگل تبلیغات رایگان داشته باشیم

آیا می دانید 5 راه برای تبلیغ رایگان مشاغلتان در گوگل وجود دارد؟ وقتی ما در مورد “تبلیغات” و “‘گوگل” صحبت می کنیم ، اکثر مردم به Google Ads فکر می کنند ، اما همانطور که در زیر می بینید ، روشهای دیگری برای ارتقاء مشاغل شما در گوگل وجود دارد ، بدون پرداخت هزینه.

این همان روشهایی است که ما برای افزایش ترافیک گوگل این وب سایت خود در ماه و هدایت هزاران بازدیدکننده به مشاغل مشتریان خود استفاده کرده ایم. تبلیغات رایگان گوگل می تواند به شغل ما کمک نمایند که از جمله آن می توان مشاهده شدن در جستجو های گوگل می باشد.

در این راهنما یاد می گیرید که چگونه بازدید سایت خود را در گوگل افزایش دهید ، بدون اینکه هزینه ای برای تبلیغات هزینه کنید.

 

#همین_حالا میتوانی اولین #آگهی_رایگان خود را در#آگهی_1 ثبت کنی 

 

 

بیا شروع کنیم.

تبلیغات رایگان گوگل

این 5 روش موثر برای تبلیغ در Google است:

در جستجوی ارگانیک رتبه های بالایی را کسب کنیدیک حساب Google Business من ایجاد کنیدلیست Google Maps خود را بهینه کنیدمحصولات خود را در فروشگاه گوگل اضافه کنیدکوپن Google Ads خود را استفاده کنید1 – دستیابی به رتبه های بالا در جستجوی ارگانیک

 

اولین راه برای قرار گرفتن در معرض رایگان در گوگل ، رتبه بندی بالای نتایج جستجوی ارگانیک برای کلمات کلیدی علاوه بر نام تجاری شما است.

هنگامی که یک وب سایت ایجاد می کنید و به صورت آنلاین منتشر می کنید ، گوگل وقتی به جستجوی نام تجاری یا URL وب سایت شما می پردازد ، به زودی آن را فهرست بندی می کند و در نتایج عالی نشان می دهد.

در حالی که این یکی از راه های دریافت ترافیک رایگان از گوگل است ، کافی نیست. آنچه شما می خواهید این است که در پنج موقعیت برتر نتایج جستجوی Google برای اصطلاحات جستجوی مرتبط با محصولات یا خدمات خود ظاهر شوید.

روش انجام این کار از طریق فرآیندی به اسم خلاصه موتور جستجو یا سئو به طور خلاصه انجام می شود.​​

SEO به شما در بهینه سازی وب سایت خود برای Google کمک می کند تا در نتایج جستجو برای کلمات کلیدی مهم برای تجارت شما ظاهر شود.

قبل از اینکه عمیق تر به جستجوگرها بپردازیم ، می بینیم که چرا مهم است که در بالای SERP ها (صفحات نتایج موتور جستجو) ظاهر شویم و نه فقط در هر موقعیتی.

 

تبلیغات رایگان و پرداخت شده در گوگل

هنگامی که جستجوی خود را در گوگل انجام می دهید ، به شما مجموعه ای از نتایج ارائه می شود که شامل لیست های پرداخت شده و رایگان است.

طرح صفحه بسته به نوع پرس و جو ، مکان کاربر ، دستگاه و نوع نتایج متفاوت است ، اما مفهوم اصلی برای همه یکسان است.

 

بیایید ببینیم که چگونه با یک مثال به نظر می رسد.

اگر یک سوال مستقیم را در گوگل وارد کنید ، صفحه ای مشابه آنچه در زیر نشان داده شده است ، را شامل می شوید:

تبلیغات پولی در بالاپاسخ مستقیم به سؤال شماسایر سوالات مرتبطبقیه نتایج ارگانیک

بنابراین ، علاوه بر قسمت بالای که شامل تبلیغات پولی است ، بقیه لیست ها رایگان هستند.

مشکل این است که به استثنای قطعه برجسته (به عنوان مثال مقاله تخصصی SEO ما) ، بقیه نتایج ارگانیک در صفحه پایین تر هستند و تعداد کلیک و ترافیک به مراتب کمتر از نتایج ظاهر شده در موقعیت های برتر دارند.

در حقیقت ، چندین مطالعه طی این سالها نشان داده است که اکثر ترافیک ارگانیک به 5 نتیجه اول می رود.

اکثر ترافیک موتور جستجو به 5 نتیجه برتر می رود.

این بدان معناست که اگر می خواهید از فرصت آزاد برای تبلیغ وب سایت خود در گوگل استفاده کنید ، وب سایت شما باید برای موتورهای جستجو کاملاً بهینه باشد.

این امر به ویژه در صورت شروع یک تجارت آنلاین یا مشاغل محلی کوچک بسیار مهم است. ترافیک رایگان گوگل می تواند به شغل شما کمک کند تا سریعتر از هر شکل دیگری از ترافیک رشد کند.

بیایید ببینیم که چگونه سئو و سایر رشته های بازاریابی دیجیتال مانند بازاریابی محتوا ، می توانند به شما در یافتن گوگل کمک کنند.

 

کل مراحل را می توان به 3 مرحله تقسیم کرد:مرحله 1:

​​زیر ساخت های فنی وب سایت خود را بهینه کنید تا گوگل بدون هیچ مشکلی بتواند به محتوای وب سایت شما دسترسی پیدا کند و ایندکس کند. این فرایند معمولاً به عنوان سئو شناخته می شود.

وقتی همه موارد سئو فنی را مرور می کنید و هر مشکلی را برطرف می کنید ، در نهایت به یک وب سایت دوستانه سئو خواهید رسید.

 

مرحله 2:​​

وب سایت خود را بهینه کنید تا سیگنال های صحیح را در رابطه با کلمات کلیدی مورد نظر وب سایت خود در به گوگل ارائه دهید.

همانطور که در بالا توضیح داده شد ، برای رتبه بندی کلمات کلیدی مرتبط با مارک کافی نیست بلکه می خواهید در نتایج جستجوهایی ظاهر شوید که می تواند به شما در جذب مشتری و فروش کمک کند.

برای رسیدن به این هدف ، ابتدا باید تحقیق در مورد کلید واژه خود را انجام داده و اصطلاحات جستجوی واقعی را که افراد در کادر جستجوی گوگل تایپ می کنند ، پیدا کنید.

هنگامی که لیستی از کلمات کلیدی مربوط به شغل خود را دارید ، مرحله بعدی ایجاد محتوا برای هدف قرار دادن آن کلمات کلیدی است.

برای موفقیت در این فرایند ، محتوای شما باید برای کاربران مفید باشد و هدف جستجوی آنها را برآورده کند اما در عین حال سیگنالهای صحیحی را به گوگل ارائه دهد تا به الگوریتم های خود کمک کند تا محتوای شما را درک کنند.

این فرایند به عنوان سئو در صفحه شناخته می شود. مهمترین عناصر سئو در صفحه عبارتند از:

عناوین صفحات خود را بهینه کنیداضافه کردن توضیحات متا به تمام صفحات خودمتن آلت را به تصاویر خود اضافه کنیدعناوین مربوطه (برچسب H1 ، H2 و غیره) را به محتوای خود اضافه کنیدمرحله 3:

همانطور که از قبل می دانید ، بسیار محتمل است که صدها وب سایت برای تأمین رتبه برتر گوگل برای کلمات کلیدی خاص در رقابت باشند. به احتمال زیاد آنها قبلاً مرحله 1 و مرحله 2 را پشت سر گذاشته اند.

در این حالت چه اتفاقی می افتد؟ کدام وب سایت از ترافیک رایگان گوگل بهره می برد؟

وب سایتی که با ترغیب گوگل مبنی بر شایستگی رتبه بالاتر از سایر وب سایت ها در همین موضوع ، کار بهتری انجام داد.

در دنیای بازاریابی آنلاین ، روش انجام این کار با اطمینان از این امر است که:

محتوای شما بهتر از رقبا است.وب سایت شما ایمن است و سریع در همه دستگاه ها بارگیری می شود.وب سایت شما سازگار با موبایل است.وب سایت شما دارای بک لینک (مراجع) از وب سایت های دیگر است.نام تجاری شما از محبوبیت خوبی در آنلاین برخوردار است (بررسی ها ، ذکرها و موارد دیگر)مشاغلی که به طور مداوم در مراحل 2 و 3 کار می کنند ، در نهایت اعتماد گوگل را به دست می آورند و بدون هزینه کردن در تبلیغات پرداخت شده ، سهم خود را در ترافیک گوگل به دست می آورند.

نکته منفی این است که نمی توان یک شبه انجام داد. ماهها یا حتی سالها طول می کشد تا به جایی برسید که بتوانید یک تجارت را فقط از طریق ترافیک ارگانیک گوگل انجام دهید. با این وجود ، هر چه زودتر با سئو شروع کنید ، بهتر خواهید بود.

منابعی برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد سئو

دوره کامل بازاریابی دیجیتال – دوره بازاریابی دیجیتال ما شامل همه چیزهایی است که باید در مورد سئو و سایر تکنیک های بازاریابی دیجیتال بدانید. یاد خواهید گرفت که چگونه بدون پرداخت هزینه تبلیغات ، از گوگل و سایر منابع (مانند شبکه های اجتماعی) ترافیک بیشتری کسب کنید.

نکاتی درباره SEO برای مبتدیان – اگر تاکنون از سئو چیزی نشنیده اید ، فقط با خواندن این راهنما.

 

2 – یک حساب اکانت گوگل رایگان ایجاد کنید

راه دیگر برای قرار گرفتن در معرض رایگان در گوگل ، ایجاد یک حساب Google My Business است.

Google My Business یک سرویس رایگان است که توسط Google به مشاغل محلی ارائه می شود.

با باز کردن یک حساب کاربری ، تأیید شغل خود و به روز کردن اطلاعات خود ، می توانید به موارد زیر برسید:

1 – فهرست کاربر پسند وقتی افراد نام تجاری گوگل شما را جستجو می کنند.

2 – شانس خود را برای حضور در نتایج محلی ، برای جستجوهای مربوط به شغل و منطقه خود که می خواهید انجام دهید ، افزایش می دهید.

به عنوان مثال ، هنگامی که “رستوران های ایتالیایی را در NYC” جستجو می کنید ، در زیر آگهی ها و بالای لیست های “عادی” قرار می گیرید ، نتایج جستجوی محلی را می گیرید.

​​مشاغلی که در این لیست قرار دارند ، نسبت به بقیه صفحات ، ترافیک بیشتری کسب می کنند.

فرایند بهینه سازی مشاغل محلی شما برای جستجوی مکانهای آگاهانه به عنوان سئو محلی شناخته می شود.

علاوه بر باز کردن یک حساب گوگل برای کسب و کار من ، شما باید چندین مورد دیگر را نیز انجام دهید

 

یک موقعیت برتر در نتایج محلی

مهمترین آنها:اطمینان حاصل کنید که تمام اطلاعات موجود در حساب GMB شما دقیق و به روز است.اطمینان حاصل کنید که تصاویر مربوط به مشاغل خود را در GMB اضافه کرده اید.اطمینان حاصل کنید که آدرس کسب و کار شما (نام ، آدرس ، شماره تلفن) در صفحه اصلی شما و در قالب صحیح قابل مشاهده است.نقشه Google را در صفحه تماس با ما اضافه کنید.برای نشان دادن اطلاعات بیشتر درباره تجارت محلی خود به گوگل ، از نشانه گذاری داده های ساخت یافته و طرحواره مناسب استفاده کنید.پیگیری نام تجاری و پیوندهایی از مطبوعات محلی به دنبال می کند.شما تعدادی مشتری در GMB خود دارید.برای یک لیست کامل ، موارد موجود در لیست چک سئو محلی ما را جستجو کنید.3 – لیست نقشه گوگل خود را بهینه کنید

نقشه گوگل یکی دیگر از سرویسهای Google است که می توانید برای دریافت تبلیغات رایگان استفاده کنید. در صنعت بازاریابی دیجیتال ، این امر به عنوان بازاریابی نقشه گوگل معروف است.

لیست های نقشه های گوگل در نتایج جستجو (به عنوان بخشی از کادر جستجوی محلی – که در بالا توضیح داده شد) نشان داده شده است و وقتی کاربران از برگه نقشه های گوگل بازدید می کنند.

برای نشان دادن شغل خود در نقشه های Google ، باید یک حساب کاربری من در گوگل داشته باشید (همانطور که در بالا توضیح داده شد) و مطمئن شوید که:

شما یک آدرس معتبر به حساب GMB خود ارائه داده اید.کسب و کار شما با Google تأیید شده است.شما همان آدرس را در وب سایت خود نمایش داده اید.وب سایت شما سازگار با موبایل است (این امر ضروری است زیرا اکثر جستجوهای نقشه های Google بر روی تلفن همراه انجام می شود).4 – محصولات خود را در Google Shopping اضافه کنید

راه دیگر برای تبلیغ محصولات شما در گوگل بدون پرداخت از طریق خرید گوگل است.

محصولات خرید گوگل در برگه خرید گوگل ، نتایج جستجوی گوگل و تصاویر Google نشان داده شده است.

تا همین اواخر افزودن محصولات شما به خرید Google فقط از طریق تبلیغات پولی امکان پذیر بود اما از آوریل سال 2020 ، گوگل این ویژگی را به صورت رایگان در دسترس قرار داد. تبلیغات پرداخت نشده هنوز در خریدهای گوگل نشان داده می شود اما نتایج با لیست های رایگان غنی می شوند.

 

برای به دست آوردن محصولات خود در فروشگاه گوگل ، باید:

یک حساب تجاری Google ایجاد کنیدفید محصول ایجاد کنید و به Google ارسال کنید​​

اگر از یک بستر خرید شناخته شده مانند WooCommerce یا Shopify استفاده می کنید ، ایجاد یک کالای تبلیغاتی که قابل قبول توسط مرکز بازرگان Google باشد بسیار آسان است.

هنگامی که فید محصول خود را ارسال کردید و محصولاتتان توسط Google تأیید شد ، آنها واجد شرایط برای جستجوهای مرتبط در کلیه ویژگیهای Google هستند.

لطفاً توجه داشته باشید که در حال حاضر ، این ویژگی فقط برای بازرگانان آمریکایی در دسترس است اما در ماه های آینده در سطح جهانی گسترش می یابد.

 

5 – کوپن Google Ads خود را ادعا کنید

Google Ads بستر مورد استفاده برای اجرای تبلیغات پولی در جستجوی گوگل و سایر محصولات گوگل (Gmail ، YouTube و غیره) است.

اگر در ایالات متحده هستید ، می توانید یک کد کوپن 150 دلاری را برای تبلیغ رایگان در Google Ads درخواست کنید. برای به دست آوردن کد کوپن رایگان خود ، به وب سایت Google Coupons بروید.

 

یادگیری اصلی​

گوگل روشهای مختلفی را برای تبلیغ مشاغل شما بدون پرداخت هزینه تبلیغات ارائه می دهد.

اگر یک مشاغل محلی دارید ، بروید و یک حساب Google My Business ایجاد کنید. این به شما کمک می کند تا در معرض جستجوهای مربوط به منطقه ما (به ویژه از دستگاه های تلفن همراه) و Google Maps قرار بگیرید.

اطمینان حاصل کنید که کسب و کار شما تأیید شده است و لیست چک لیست شده در بالا را دنبال کنید تا وب سایت خود را برای سئو محلی بهینه کنید.

اگر فروشگاه اینترنتی خود را اداره می کنید ، یک حساب کاربری Google Merchant ایجاد کرده و فید محصول خود را ارسال کنید. این باعث می شود محصولات شما برای خرید در گوگل و سایر ویژگی های گوگل واجد شرایط باشند.

سئو می تواند به انواع مشاغل کمک کند و این روند را دنبال می کنید تا بتوانید از گوگل برای ترافیک رایگان برای کلمات کلیدی مهم برای تجارت خود استفاده کنید. کار کردن زمان می برد اما هرچه زودتر بهتر شوید شروع می کنید.

 

افزایش بازدید گوگل

در این قسمت اطلاعاتی را دریافت نمودید که می تواند در افزایش بازدید گوگل برای سایت خود استفاده نمودید. از همه موضوع ها می توان برای افزایش بازید بهره برد ولی همه شرایط به سئو سایت باز خواهد گشت. فعالیت کردن در سایت بر اساس نکات صحیح به شما کمک خواهد کرد که بازدید زیادی را به سایت خود سوق دهید.

گروه نمای من در این زمینه فعالیت دارد و با توجه به کلمات کلیدی ارائه شده از سوی مشتری شروع به فعالیت می نماید و بر اساس اصول سئو کلاه سفید اقدامات لازم را مذکور می نمایند تا بتوان نتیجه ای مثبت را دریافت نماید.

مقالات در افزایش بادید به ما کمک خواهند کرد ولی قبل از شروع طراحی و داشتن یک وبسایت ، آموختن و رعایت اصولی نکات در زودتر رسیدن به هدف کمک شایانی خواهد نمود.